ПСЖ се класира за 1/4-финалната фаза от турнира за Купата

...

Хеттрик на Ди Мария прати ПСЖ на 1/4-финал за купата

ПСЖ се класира за 1/4-финалната фаза от шампионата за Купата на Франция. Отборът се оправи със Сошо, като го надигра с безапелационното 4:1.

Над всички в мача беше Анхел ди Мария, който се отличи с хеттрик за спечелилите.

Той откри резултата още в първата минута и като че ли загатна какво следва да се случи.

Тиаго Силва: Кристиано Роналдо още има късмет за Златната топка този сезон...
Тиаго Силва: Кристиано още има късмет за Златната топка този сезон...

" Срещу Лео Меси е доста по-трудно да се защитаваш "

В 13-ата минута Флориан Мартин изравни и върна очакванията на отбора си. В 27-ата минута Единсон Кавани даде нов задатък за ПСЖ.

През втората част Анхел ди Мария оформи хеттрика си с два гола в границите на единствено 4 минути - той беше прецизен в 58-ата и 62-ата минута.

В края на дуела вратарят на ПСЖ Кевин Трап беше изпъден с пряк червен картон, само че до нова смяна на резултата по този начин и не се стигна.