Пропадането на Етър продължава с пълна сила. „Болярите” отстъпиха с

...

Пропадането на Етър продължава с пълна сила, Спартак Вн обърна Созопол

Пропадането на Етър продължава с цялостна мощ. „ Болярите” отстъпиха с 1:3 при гостуването си на дублиращия тим на ЦСКА 1948. Двубоят беше от 35-ия кръг на Втора лига, а провалянето пето следващо за тима на Веселин Великов.

В 31-ата минута Валентин Йосков даде задатък на „ червените”, а седем минути по-късно Денислав Александров удвои. Четири минути след почивката още веднъж Йосков се разписа за 3:0.

„ Болярите” стигнаха до почетен гол в 57-аа минута посредством Уилсън Фелипе.

В другия мач от през днешния ден Спартак Варна направи поредна значима крачка към елита. „ Соколите” се постановиха с 2:1 над Созопол вкъщи в морско дерби. Диян Молдованов даде задатък на гостите от дузпа през първото полувреме. Спартак стигна до поврат в границите на две минути при започване на втората част. В 49-ата минута Виктор Митев изравни, а в 51-ата Цветан Илиев донесе трите точки на своя тим.

Във краткотрайното класиране Спартак и Септември София са водачи с по 68 точки. Хебър заема трето място с 61 точки, до момента в който Етър към този момент е 4-и с 59 точки.