Представителният тим на Спартак Варна се наложи със 7:0 срещу

...

Спартак вкара седем на дубъла си

Представителният отбор на Спартак Варна се наложи със 7:0 против дублиращия тим на " соколите " в двустранна игра на стадион " Локомотив ".

Спарингът с втория отбор бе проведен по неотложност, откакто уговорената контрола с Етър пропадна. Треньорът на мъжкия отбор Валентин Илиев даде игрови минути да всички футболисти, като през първата част опитните играчи водеха с 3:0 след попадения на Виктор Митев, Ромееш Ивей и Румен Руменов.

След почивката на два пъти Руменов (единият гол от дузпа, Хидает Хюсеин и Йохан Н’зи оформиха крайния резултат. Двубоят бе следен от много почитатели на отбора, както и от млади футболисти от школата.

В събота Спартак Варна ще изиграе последната си контрола от лятната подготовка, като противник на " соколите " ще е отборът на Добруджа. Срещата е от 19 часа, като преди този момент спартаклии ще показват тима пред почитателите за новия сезон.
Източник: novsport.com