Плевенският Спартак затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига

...

Спартак с нова победа

Плевенският Спартак затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига с 2:0 в Мездра против локалния Локомотив. Двубоят е от четвъртия кръг на шампионата. Гостите направляваха събитията на терена през всичките 90 минути. До почивката имаше известно равновесие. Плевенчани пропиляха взе голови благоприятни условия посредством Венцислав Миленов и Цветан Петров. През втората част Спартак натисна и в 53-ата минута капитана Петров нахлу в наказателното поле и прокара топката сред краката на вратаря за 1:0. После единствено за минута Миленов и на два пъти Иво Върбанов пропуснаха да удвоят. В 60-ата минута Петров тресна гредата, а малко по-късно Тихомир Тодоров насочи застрашителен шут. Всичко завърши в 85-ата минута, когато Ивайло Иванов оползотвори пас на Любомир Тодоров – 2:0.