ПФК Крумовград 1925 1 : 1 Черно море 68′ ОТМЕНЕН

Крумовград - Черно море 1:1, ВАР отмени втори гол на домакините

ПФК Крумовград 1925

1: 1

Черно море
 68′
ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА КРУМОВГРАД! Само няколко секунди след ситуацията пред едната врата, станахме очевидци на такова и пред другата. Футболист на Черно море върна топката към своя вратар, а Серкан Юсеин го пресира. Дюлгеров понечи да почисти топката, само че тя се удари в тялото на Юсеин и се върна в мрежата му. Радостта на домакините обаче бе за малко, откакто реферите във ВАР стаичката решиха, че футболистът на Крумовград е играл с ръка.
65′
ШАНС ЗА ЧЕРНО МОРЕ ! " Моряците " пропуснаха златен късмет в 65-а минута. Първо Мазир Сула стреля от отдалеченост, Янко Георгиев се намеси, само че топката попадна в Алекс Фернандеш, който откри Матеус Машадо на отлична позиция, но изстрела на нападателя не откри задачата.
61′
Атанас Илиев е сменен от Велислав Василев.
56′  Снимка 628041
Източник:
55′
Спокойни първи 10 минути на втората част. Владеене на топката: Крумовград: 54%, Черно Море: 46%
45′
ИГРАТА съдебна експертиза ПОДНОВЯВА!
45+3′
ПОЧИВКА!
45+2′
Жълт картон за Божидар Кацаров
45+1′
ГОООЛ! 1:1! КОЛЕВ! В последните секунди на полувремето домакините справедливо съумяха да изравнят. Александър Колев се възползва от отличен извеждащ пас и с левачката отпуши вратата на Черно море.
39′
ГОООЛ! 0:1! Черно море откри резултата от дузпа!

Малко преди края на първата част Ренан Карвальо фаулира Матеус Машадо в наказателното поле и Валентин Железов уточни бялата точка на секундата. Атанас Илиев се нагърби с осъществяването и технично прати топката в левия ъгъл!
33′  Снимка 628038
Източник:
26′
В 26-ата минута тимът на Крумовград разпечата мрежата на " моряците ", само че флагът на страничния арбитър беше вдигнат и попадението на Ренан Карвальо беше вярно анулирано поради засада.

22′
Шанс за домакините! Точно в средата на първото полувреме пристигна и най-чистото състояние за Крумовград до този миг. Патрик Луан изпревари бранител на Черно море след корнер и с глава насочи топката към вратата, само че Дюлгеров се намеси добре и домакините получиха единствено корнер.
13′
Първите минути на дуела съумяха да убедят неутралния фен, че продукциите на Крумовград против Лудогорец и ЦСКА не са инцидентни. Новакът в efbet Лига пробва да играе открит и атрактивен футбол.
1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Янко Георгиев 25 Иван Дюлгеров 91 Вячеслав Велев 27 Даниел Димов 5 Матей Шимич 3 Живко Атанасов 72 Райън Сенхаджи 6 Виктор Попов 44 Божидар Кацаров 19 Александър Василев 88 Ренан Карвальо Арияс 71 Васил Панайотов 17 Патрик Луан душ Сантош 5 Пабло Гарсия 23 Димитър Тонев 8 Мазир Сула 10 Серкан Юсеин 7 Матеус Ферейра 11 Александър Георгиев 11 Алекс Фернандес 9 Александър Колев 9 Атанас Илиев Треньор Неманя Миланович Илиан Илиев Резерви 21 Благой Макенджиев 84 Христиан Славков 19 Андрей Йорданов 35 Арлинд Дакай 7 Бруно Меркате 10 Велислав Василев 20 Джунайт Яшар 28 Влатко Дробаров 2 Джуниет Али 23 Едгар Пачеко 30 Жак Пехливанов 86 Исмаил Иса 3 Калоян Пехливанов 39 Николай Златев 18 Кладер Мачедо 4 Росен Стефанов 8 Мартин Сораков 2 Цветомир Панов
Крумовград приема Черно море в мач от третия кръг на efbet Лига. Срещата стартира в 21:15 часа, а основен съдия е Валентин Железов.

" Моряците "  започнаха мощно шампионата, откакто в първия си мач приключиха 3:3 с Арда в зрелищен конфликт, само че като домакини надделяха Хебър с 1:0.

От своя страна новакът в шампионата Крумовград сервира изненадата, разбивайки Лудогорец с 3:1. Последва и мъчно посещение на ЦСКА, където тимът загуби единствено с 0:1.