Първият мач от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите

...

Напречната греда спря Левски от късен минимален успех над Апоел Беер Шева

Първият мач от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите сред Левски и Апоел Беер Шева приключи при резултат 0:0.

На трибуните на стадион " Тото Търнър " в Беер Шева бяха видяни редица фигури от сегашното и предишното на клуба. Бившият президент на клуба Тодор Батков, тогавашният финансов покровител на " сините " Майкъл Чорни, актуалният притежател Наско Сираков, изпълнителният шеф Даниел Боримиров и някогашният ментор Емил Велев изгледаха дуела онлайн.

През първото полувреме единственият прецизен удар бе на сметката на домакините, само че Пламен Андреев се оправи с него. Уелтон и Патрик-Габриел Галчев шутираха за " сините ", само че високо над противниковата врата.

След почивката гостите бяха по-активни в напред във времето. Роналдо стреля с глава, само че Офир Марсиано избави.

В добавеното време резервата Ивелин Попов насочи изстрел отвън наказателното поле. След рикошет в неприятелски играч, топката стигна до напречната греда.

Реваншът сред двата отбора е на 17 август, четвъртък, от 20:00 часа.