Отборите на Ница и Рен завършиха наравно помежду си в

...

Ница и Рен не успяха да се излъжат

Отборите на Ница и Рен приключиха наедно между тях в мач от 32-ия кръг на Лига 1. Двата отбора си размениха по едно попадение през първата част. Аласан Плеа изведе футболистите от Лазурния бряг напред в резултата в 17-ата минута. Той насочи удар от разстояние и след благополучен рикошет топката спря в мрежата. Рен изравни в 27-ата минута посредством Бенжамен Бориго, който вкара от близко след неточност в защитата на домакините.

През втората част “орлетата” бяха по-активният отбор, само че не съумяха да стигнат до победно попадение. Със извоюваната точка Рен резервира петата си позиция с актив от 47 точки, а Ница се изкачи на шесто място с 46. Лига 1 32 кръг, неделя 8 април  Ница 1:1краен резулат  Рен