Отборите на Лудогорец и Ференцварош играят при резултат 0:0 в

...

НА ЖИВО: Лудогорец срещу Ференцварош, здрава битка в Разград

Отборите на Лудогорец и Ференцварош играят при резултат 0:0 в основния си конфликт от група Н на Лига Европа. Изходът от мача ще предреши кой от двата отбора ще продължи в идната фаза на шампионата.

Българският първенец има потребност от точка, с цел да си подсигурява място на 1/16-финалите на шампионата за четвърти път в своята история.

Развоя на мача ще проследим онлайн минута по минута в GONG.BG!

Мачът на „ Лудогорец арена” стартира с териториален напън за гостите от Будапеща, макар че първият удар в среща бе на сметката на домакините след 40 секунди игра. Кешеру откри Вандерсон отляво, само че изстрелът на бразилеца бе слаб и не затрудни вратаря на Ференцварош.

Следващите няколко минути бяха за гостите, които притиснаха „ орлите” в личната им половина. Ференцварош стигна до първия корнер в мача, който обаче не донесе заплаха пред Пламен Илиев, откакто Григоре се оправи добре и почисти с глава. Малко по-късно Зубков стреля, само че българският пазач нямаше никакви проблеми и улови.