Отборите на Емполи и Лече не се победиха в среща

...

Лече продължава с ремитата в Италия

Отборите на Емполи и Лече не се победиха в среща от 15-ия кръг на италианската Серия " А ". Мачът приключи 1:1, а и двата гола в мача бяха маркирани от играчи на гостите.

Първото полувреме двата отбора не си означиха, въпреки да имаха по една добра опция, пропилени от Роберто Пиколи за Лече и Николо Камбиаги за Емполи.

Гостите въпреки всичко първи откриха резултата през втората част. В 64-тата минута Банда шутира от близо 30 метра и след неубедителна интервенция на вратаря Етрит Бериша топката мина през краката му и се оплете в мрежата за 0:1.

Домакините обаче бързо възвърнаха равенството. В 71-вата минута Камбиаги центрира отдясно, Рафия протегна крайник и отклони топката зрелищно във вратата си благодарение на напречната греда за 1:1.

Това бе четвърто следващо реми за Лече, който заема 13-тата позиция в класирането със 17 точки. Емполи пък излезе тъкмо над рисковата зона на 17-ото място с 12 точки.