Отборът на ЦСКА-София победи Етър с 2:1 в последен мач

...

ЦСКА-София измъкна победата срещу Етър в края

Отборът на ЦСКА-София победи Етър с 2:1 в финален мач от 24-ия кръг на Първа лига, игран на стадион „ Българска войска “.

Гостите от Велико Търново се държаха почтено против кандидата за купата, като бяха покрай това да си тръгнат с точка от столицата, само че бяха попарени от късен гол на резервата Рафаел Енрике. Голмайсторът на „ алените “ Фернандо Каранга откри резултата в 23-та минута с дежурния си гол, само че три минути преди почивката Аласана Мане изравни със страховит изстрел. По всичко изглеждаше, че „ армейците “ ще изгубят значими точки в борбата за купата с Лудогорец, само че в 87-та минута Енрике вкара победния гол за домакините. По този метод ЦСКА-София завоюва с 2:1 и съкрати дистанцията до водача на три точки, до момента в който Етър остава на предпоследната позиция в класирането с актив от 20 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com