Отборът на Локомотив (София) изпусна победата в последните секунди срещу

...

Ново голово шоу с участието на Локо

Отборът на Локомотив (София) изпусна успеха в последните секунди против Хебър (Пазарджик) в мач от 17-ия кръг на Втора лига. На стадион " Локомотив " в столичния квартал " Надежда " домакините и гостите приключиха 3:3. Интересното е, че " железничарите ", които губеха с 0:1 на почивката, бяха постигнали цялостен поврат и водеха с 3:1 до 79-ата минута. Светослав Диков (50), Александър Александров (56) и Шоко (63) вкараха трите гола във вратата на " зелените " в границите на 13 минути. Тодор Чаворски (20), Адриан Краев (79) и Октай Хамдиев (90) бяха точни за пазарджаклии.
Така Локо (Сф) отстъпи третата позиция на Монтана. Двата отбора имат актив от 30 точки, само че монтанци имат по-добри индикатори в директните дуели. Играчите на Николай Митов останаха на седма позиция с 24 точки. Това е второ следващо тъждество 3:3 за футболистите на Младен Додич, които предния кръг направиха голово шоу и на " Лазур " против Нефтохимик.

Втора лига 17 кръг, събота 30 ноември  Локомотив (София) 3:3краен резулат  Хебър (Пазарджик)