Отборът на Локомотив Пловдив записа победа в последната си контрола

...

Локомотив Пловдив записа победа в последната си контрола преди рестарта на Първа лига

Отборът на Локомотив Пловдив записа победа в последната си контрола преди подновяването на българския шампионат, откакто надигра с 2:1 втородивизионния Марица Пловдив.

Проверката, играна на стадион " Локомотив ", стартира по-добре за гостите от Марица, които откриха резултата в 24-та минута посредством Веселин Марчев.

Отговорът на домакините обаче не закъсня и в 38-та минута Мартин Паскалев възвърне равенството в резултата.

Успехът на " черно-белите " пък обезпечи Педриньо, който беше прецизен за 2:1 малко преди края на постоянното време.

По този метод футболистите на Александър Томаш завършват зимната си подготовка с баланс от две победи, едно тъждество и четири загуби.

В първия си мач от пролетния полусезон Локомотив Пд приема Ботев Враца на 12 февруари (неделя) от 16.45 часа.