Отборът на Левски разгроми с 5:0 Берое при набор 2002

...

Юношите на Левски разгромиха Берое за Купата на БФС

Отборът на Левски разгроми с 5:0 Берое при набор 2002 за Купата на БФС. Реваншът е след седмица, а финалът наподобява превдварително решен.

" Сините " се развихриха през първите 25 минути, като забиха три гола. Първо Пламен Пенев си означи автогол след мощна " синя " офанзива отляво. В 20-ата минута дясното крило Мартин Петков лиши топката пред наказателното поле, сподели забележителна скорост и с прецизен удар повиши на 2:0. Пет минути по-късно капитанът Хари Денков приключи добра офанзива с хубав шут от отдалеченост.

Смените на Роси са най-ефективни

По системата " гол+пас " запасите на ЦСКА са без конкуренция

Домакините от Берое имаха един късмет преди почивката, само че вратарят на Левски - Петър Петров избави изстрел с глава от близка отдалеченост. Малко след почивката Богдан Костов заби четвърти гол за момчетата на Борислав Кьосев. 10 минути преди края Хари Денков вкара прелестен гол от фаул за 5:0 в интерес на столичани. " Сините " бяха без няколко играчи, които са с контузии, само че това не се отрази поради сериозната разлика в класите.