Отборът на Левски излиза срещу турския Генчлербирлиги в четвъртата си

...

Левски излиза за първа победа за годината

Отборът на Левски излиза против турския Генчлербирлиги в четвъртата си инспекция от подготвителния лагер в Белек. Мачът е от 16:00 часа българско време. Момчетата на Станимир Стоилов към момента нямат победа, само че нямат и проваляне в контролите. Първите три дуела столичани приключиха наедно - ), още веднъж и.

Подмладеният състав на 26-кратните първенци сподели добра игра против словенците и против 12-ия от Втора лига на Турция и ще търси първи триумф през 2022 година. Съперникът е в по-добро функционално положение, защото шампионатът им е в разгара си, само че изпадналият през предходната година от турската Суперлига състав, не се показва добре през тази акция. Противникът на Левски е в серия от четири следващи загуби, в които е отбелязал два гола и позволил цели 10. Двубоят със " сините " е подготовка преди семейството тази неделя на втория в класирането Анкарагюджю.

Капитанът Николай Михайлов, който изостава с игровите минути от Пламен Андреев, ще пази цялостни 90 минути.

Мъри се чака да направи още няколко промени в състава от последния мач. Драган Михайлович, Радослав Цонев и Здравко Димитров могат да се стартират от първата минута, в случай че болките в глезена на Димитър Костадинов не отшумят.

Вероятен състав:

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов, Драган Михайлович, Хосе Кордоба, Килиян ван дер Каап, Цунами, Радослав Цонев, Асен Митков, Димитър Кръстев, Марин Петков, Здравко Димитров, Билал Бари
 Лудогорец отряза французи за Доминик Янков Лудогорец отряза французи за Доминик Янков 1 фев | 06:04 2813 7  Браян Морено: Идвам да реализира велики неща с ЦСКА Браян Морено: Идвам да реализира велики неща с ЦСКА 1 фев | 04:06 2160 20  Ботев (Враца) победи шестия в Косово Ботев (Враца) победи шестия в Косово 31 яну | 20:41 1215 2  Боби Михайлов взе участие на работна среща с ръководителите на УЕФА Боби Михайлов взе участие на работна среща с ръководителите на УЕФА 31 яну | 20:15 1721 9  Юношите до 17 удариха Таджикистан Юношите до 17 удариха Таджикистан 31 яну | 20:13 1525 1 Виж всички Водещи Новини  Трансферният прозорец затвори! Ето какво се случи в последния ден Трансферният прозорец затвори! Ето какво се случи в последния ден 1 фев | 01:56 189094 38 Източник: sportal.bg