Отборът на Кротоне постигна победа с 2:1 при домакинството си

...

Кротоне най-после се отлепи от дъното

Отборът на Кротоне реализира победа с 2:1 при семейството си на Парма, с което беше открит 14-ият кръг в Серия " А ".

В воин за новака се трансформира Жуниор Месиас, който означи и двата гола за своя отбор. Бразилецът откри резултата в 24-ата минута. Само две по-късно шут на Ян Карамо беше спрян от страничния дирек. В 44-ата Месиас още веднъж беше прецизен, този път с превъзходен прехвърлящ удар. През втората част " дуковете " съумяха да стигнат единствено до едно попадение и то пристигна в 57-ата минута, когато Юрай Куцка засече с глава центриране от корнер.

Not our night. 2-1 (FT)