Отборът на Кливланд Кавалиърс постигна късен обрат, за да победи

...

ЛеБрон поведе Кливланд към късен обрат срещу Вашингтон

Отборът на Кливланд Кавалиърс реализира късен поврат, с цел да победи Вашингтон Уизардс със 119:115 вкъщи в мач от Националната баскетболна асоциация.

Преимуществото в срещата се замени на няколко пъти, като в средата на втората част Кавалиърс водеха с 15 точки, само че гостите направиха страхотна серия и седем минути преди края водеха със 17 точки. Последва нов поврат и поведени от своя водач ЛеБрон Джеймс Кливланд съумяха да измъкнат успеха, завършвайки дуела със серия от 32:11. Джеймс записа 33 точки, 14 асистенции и 9 битки, а Джеф Грийн добави 21 точки за триумфа. За гостите всички титуляри приключиха с най-малко 10 точки, като най-резултатен бе Джон Уол с 28.

В различен мач от тази нощ първенците от Голдън Стейт Уориърс бяха разрушени със 126:106 при гостуването си на Индиана Пейсърс. /БГНЕС
Източник: bgnes.com