Отборът на Ботев (Гълъбово) постигна комфортна победа с 3:1 срещу

...

Ботев поведе в класирането на Втора лига

Отборът на Ботев (Гълъбово) реализира удобна победа с 3:1 против новака във Втора лига Кариана (Ерден), с което поведе в класирането на втория ни ешелон.

Домакините от Гълъбово направиха положително първо полувреме, след което водеха с 2:0 посредством голове на Абушев (23’) и Янков (41’). Преднината на отбора набъбна до 3:0 в 50-ата минута, когато Костов се разписа от дузпа преди Тодоров също от углавен удар да оформи крайния резултат 10 минути преди края.

Така, след равенството 1:1 против различен дилетант - ЦСКА 1948, преди седмица, Ботев е отпред на Втора лига преди изиграването на останалите три срещи от кръга. От друга страна, Кариана е на последното място в таблицата с две загуби.
Втора лига 2 кръг, събота 4 август  Ботев (Гълъбово) 3:1краен резулат  Кариана (Ерден)