Отборът на Берое (Стара Загора) записа 3-а победа в женското

...

Берое завърши полусезона с победа над Раковски

Отборът на Берое (Стара Загора) записа 3-а победа в женското състезание на НВЛ, откакто надигра Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:20, 25:14, 30:28) в мач от последния 7-и кръг на полусезона.

Така Берое приключва полусезона на 3-о място във краткотрайното класиране с 10 точки след 3 победи и 3 загуби, а Раковски е 5-и със 7 точки след 2 победи и 4 загуби). Първенството се възобновява на 19-и и 20-и януари 2018 година, когато старозагорки ще гостуват на първенеца Марица (Пловдив), а състезателките на Габи Айшинова одобряват ЦСКА.

Волейболистките на Страхил Балов преобладаваха напълно през първите два гейма, като само в третата част си разрешиха разпределяне. Раковски поддържаха добра преднина, само че в основните моменти " зелените " демонстрираха мощна воля и предпочитание за победа и затвориха чисто мача след трагично 30:28.