Отборът на Беласица победи с 2:0 Септември (Симитли) в първата

...

Беласица удари Септември в Петрич

Отборът на Беласица победи с 2:0 Септември (Симитли) в първата и за двата тима контролна среща от лятната подготовка. Тя се игра при огромна горещина на паметния стадион " Цар Самуил " в южния град. “Комитите” имаха преимущество през цялата среща и справедливо завоюваха. Опитният Благой Наков реши мача с две попадения в 10-ата и 25-ата минути. Домакините удариха и греда посредством Аспарух Смилков, пропуснаха и още няколко положения.

Гостите направиха прекомерно малко в мача, а още в 40-ата минута Иван Иванов-Папен получи и втори жълт картон от основния арбитър Александър Вангелов. По взаимна сделка вместо него влезе различен футболист. Следващата контрола на Беласица е в събота с Пирин (Разлог) в Елешница.