Отборът на Атлетико (Мадрид) победи Осасуна с 1:0 като гост

...

Атлетико измъкна трудна победа като гост на Осасуна

Отборът на Атлетико (Мадрид) победи Осасуна с 1:0 като посетител в среща от 19-ия кръг в шампионата на Испания по футбол. Единственото попадение бе дело на Саул Нигес в 74-ата минута. Така тимът воден от Диего Симеоне събра актив от 34 точки и заема 4-ата позиция, а Осасуна е 7-ми с 28 пункта.

През първата част Пабло Бариос и Антоан Гризман пропуснаха благоприятни условия да изведат Атлетико напред.
 Валядолид - Валенсия 1:0 в мач от Ла Лига
Валядолид удари Валенсия в последната минута

Единственото попадение в дуела осъществя Кайл Ларин в 90-ата минута

Второто полувреме на дуела стартира с напън на гостите от Мадрид, само че още веднъж гол не падаше. Все отново в 74-ата минута Родриго де Пол изведе Саул зад отбраната на Осасуна и полузащитникът с компактен удар по земя откри резултата.