Ясни са съдийските наряди за следващия кръг във Втора лига
От БФС оповестиха съдийските дежурства за идващия кръг във Втора лига.
31 Окт 2020 година Събота 12:45 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Кариана
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Милко Петков Николов
31 Окт 2020 година Събота 14:30 ч.
ФК Струмска популярност 1927 - Миньор
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Георги Димчев Великов
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Владимир Йорданов Владимиров
31 Окт 2020 година Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
Горско стопанство: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Иван Богданов Кюркчиев
1 Ное 2020 година Неделя 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Мирослав Николаев Симеонов АС2: Калин Валентинов Киров
4-ТИ: Стилян Стоянов Колев
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
1 Ное 2020 година Неделя 14:30 ч.
Септември См - Спортист 2009
Горско стопанство: Димо Стоянов Димов АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Антон Янков Терзиев
2 Ное 2020 година Понеделник 15:30 ч.
ФК Пирин АД - ФК Литекс
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Георги Петров Георгиев АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Стефан Спасов Иванов
2 Ное 2020 година Понеделник 16:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Лудогорец 1945 II
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Красимир Здравков Стойчев
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
31 Окт 2020 година Събота 12:45 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Кариана
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Марин Иванов Бонев АС2: Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Милко Петков Николов
31 Окт 2020 година Събота 14:30 ч.
ФК Струмска популярност 1927 - Миньор
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Георги Димчев Великов
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Владимир Йорданов Владимиров
31 Окт 2020 година Събота 14:30 ч.
Хебър 1918 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
Горско стопанство: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Иван Богданов Кюркчиев
1 Ное 2020 година Неделя 14:30 ч.
ОФК Янтра 2019 - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Мирослав Николаев Симеонов АС2: Калин Валентинов Киров
4-ТИ: Стилян Стоянов Колев
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
1 Ное 2020 година Неделя 14:30 ч.
Септември См - Спортист 2009
Горско стопанство: Димо Стоянов Димов АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Антон Янков Терзиев
2 Ное 2020 година Понеделник 15:30 ч.
ФК Пирин АД - ФК Литекс
Горско стопанство: Васил Петров Минев АС1: Георги Петров Георгиев АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Стефан Спасов Иванов
2 Ное 2020 година Понеделник 16:00 ч.
ФК Созопол - ПФК Лудогорец 1945 II
Горско стопанство: Петър Георгиев Кузев АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Никола Павлов Петров
СН: Красимир Здравков Стойчев
Семеен кодекс при БФС си резервира правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ