Офанзивният полузащитник на Арда (Кърджали) Станислав Иванов бе включен в

...

Крилото на Арда Станислав Иванов получи повиквателна за мачовете с Литва и Албания

Офанзивният полузащитник на Арда (Кърджали) Станислав Иванов бе включен в групата на мъжкия народен тим на България за дуелите с Литва (14 октомври) и Албания (17 октомври). 24-годишният футболист за последно бе част от представителния ни отбор през юни 2021 година, само че към момента няма записан формален дебют за " лъвовете ". Тогава треньор на България беше Красимир Балъков, а последната му покана е за мача с Чехия в Прага. Тогава българският тим загуби с 1:2 при визитата в Прага с попадение на Исмаил Иса.

24-годишният Иванов заема мястото на Иван Йорданов от Лудогорец, който се контузи и няма да бъде разполагаем. Йорданов е вторият футболист в листата на Кърстаич, който няма да играе. Преди Йорданов отпадна бранителят на италианския Катандзаро Димо Кръстев, който се разболя.

От началото на сезона в Първа Лига роденият в Габрово младеж на Левски има 11 мача, 3 гола и 1 асистенция. Станислав Иванов е викан и преди в тима на България, само че към момента няма записани минути.