Наставникът на ЦСКА 1948 Николай Киров даде мнението си след

...

Киров: Хубаво е, че резервите успяха да променят нещата

Наставникът на ЦСКА 1948 Николай Киров даде мнението си след успеха на своя отбор над Царско село. “Червените ” се постановиха с 2:0, а старши треньорът призна, че дуелът е трябвало да бъде решене още през първата част.

“По-голяма успеваемост имахме през второто полувреме. Нещата трябваше да решим още през първата част. При по-добро довеждане докрай и успеваемост можеше да вкараме. Ефективността беше проблеми и предишния път. Втората част заиграхме с двама нападатели и това оказа помощ.
 ЦСКА 1948 надделя последния в противен мач, Мартин Тошев поведе ЦСКА 1948 надделя последния в противен мач, Мартин Тошев поведе "червените "
Срещу незнаен съперник се изправихме, те използваха разнообразни игачи и схеми от няколко мача насам. Днес също излязоха в друга сграда. Ние обаче трябваше да сме съсредоточени, нещата се получаваха добре през първата част до 25-ата минута. Накрая дуелът приключи неприятно за нас. Червения картон бе изцяло непотребен.

Венци Василев получи конвулсия и взехме решение да не рискуваме.

Задачата на хората от скамейката е да трансформират нещата, хубавото е, че те през днешния ден съумяха да трансформират резултата, когато влязоха.

Важно е да излезем от тази зона, по тази причина са значими тези 3 точки. Сега в идващите мачове би трябвало да покажем доста по-добри неща, с цел да продължаваме с успехите ”, съобщи Киров.

Снимка: start-photo.bg