Наставникът на Кюстендил Николай Николов даде мнението си пред Sportal.bg

...

Чезето: Дузпа за нас няма, дузпа за тях има - излязохме извън нерви

Наставникът на Кюстендил Николай Николов даде мнението си пред Sportal.bg след загубата с 0:4 от Миньор (Перник).

" Недостигна експанзията, която искахме да вкараме още първоначално. Имаше две положения, които не оползотворихме. Второто полувреме имаше обстановки за дузпа в наша изгода, а след три минути дадоха дузпа на домакините, това изкара нашия тим отвън нерви. Всичко отиде по дяволите. Няма смисъл да разясняваме съдиите, те вземат решение какво се случва. Второто полувреме беше напълно друго, вие сами преценете. Ние сме тим на една година, задачата в този момент е да създадем основата. При всички положения следващата година ще нападна професионалния футбол, виждаме, че към този момент не можем. Не сме се отказали, ще финишираме малко по-напред ", съобщи Чезето.