Наставникът на Берое Димитър Димитров даде мнението си след победата

...

Херо: Защо А група започна на 5 юни?! Дано Камбуров стигне рекорда в ЦСКА

Наставникът на Берое Димитър Димитров даде мнението си след успеха с 3:0 над Черно море. Заралии си осигуриха място в топ 6 на efbet Лига.

" Нашата цел беше да се преборим за топ 6. Някои хора споделяха, че задачата ни е шестото място, само че това не беше другарски мач. Спечелихме против мощен тим с добър треньор като Илиан. Заслужена победа, през второто полувреме се видя, че не сме на положително физическо равнище, само че това е обикновено, тъй като имахме единствено три седмици да се готвим.  Берое - Черно море 3:0 @@@
Имаме бели петна в отбрана, Черно море също заслужаваше да бъде в шестицата, те преливат бързо от отбрана в нахлуване, скоростен тим са. През първите 10 минути бяхме неубедителни, по-късно заиграхме високо в тяхната половина до почивката. През второто полувреме горивото ни свърши, казано на диалект. Над 80% от тимовете са споделили, че желаят шампионата да стартира на 12 юни, подготовката в този момент ще я вършим в процеса на мачовете, гадаем, тъй като не сме изпадали в такава обстановка.  Берое - Черно море 3:0 @@@
Ако беше цялостният формат, имахме шансове за топ 3. Сега ще ни бъде мъчно. Мартин Камбуров разгласи към този момент, че се е схванал с ЦСКА. Ние му предложихме контракт, споделих му, че няма по какъв начин да му обещая титулярното място във всеки мач, уповавам се в ЦСКА да доближи върха на Петър Жеков. Мартин е фигура, темперамент, водач, разделихме се като мъже, по този начин се разбрахме ", сподели Херо след мача. efbet Лига 25 кръг, неделя 7 юни  Берое 3:0краен резулат  Черно море