Наполи победи с 2:0 като гост Айнтрахт във Франкфурт в

...

Два залпа от Неапол смълчаха Айнтрахт в Шампионска лига

Наполи победи с 2:0 като посетител Айнтрахт във Франкфурт в първия конфликт посред им от осминафиналите в Шампионската лига.

Неаполитанците демонстрираха за какво са предрешили купата в Серия „ А “ толкоз рано през сезона и даже могат да съжаляват, че не биха с повече. Головата машина Виктор Осимен откри в 40-ата минута, а Джовани Ди Лоренцо оформи крайното 2:0 в 65-ата.

Грузинското дете знамение Хвича Кварацхелия пропусна дузпа в 36-ата минута, а пък различен гол на Наполи беше анулиран поради засада. Айнтрахт изкара повече от половин час с човек по-малко. Намиращият се в отлична форма Рандал Коло Муани напусна прибързано към душовете в 58-ата минута и пропуща реванша.

Така Наполи наклони съществено везните към себе си и има доста преференциална преднина от две попадения преди мача на „ Диего Армандо Марадона “ в Неапол.

Източник: safenews.bg