Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов сподели мнението си след разгрома

...

Десподов: Работя всеки ден, за да се подобрявам

Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов показа мнението си след разгрома с 4:0 над Пирин в Благоевград. Той бе с главен принос за триумфа, откакто се отличи с две асистенции.

" Не спряхме да търсим гола. През второто полувреме играхме по-добре, търсихме повече дълбочина в офанзива. До почивката Пирин ни затвори пространствата зад отбраната и не успявахме да намерим коридорите, които търсим.

" През второто полувреме се получиха нещата и от позиция на това, че футболистите на Пирин се измориха. Трябват ми игрови минути, с цел да вляза във форма. Има много мачове, веселя се, че оказвам помощ на тима ".

Работя всеки ден, с цел да се усъвършенствам, и се усещам все по-добре. Радвам се, че още веднъж играя повече ", сподели Десподов.