Нападателят на Берое Мартин Камбуров обяви, че обмисля решението да

...

Мартин Камбуров спира с футбола?

Нападателят на Берое Мартин Камбуров разгласи, че обмисля решението да постави завършек на славната си професионална кариера в края на сегашния сезон. Камбуров беше отличен с наградата ''Играч на мача'' след успеха на старозагорци с 3:0 против Дунав и застана пред камерите на Diema sport, с цел да показа възприятията си.

''Мисля, че първото полувреме беше равностойно. Двете следващи загуби в предходните срещи ни тежаха. През втората част бяхме по-добрия тим и справедливо победихме “, стартира щастливият Камбуров.

„ Хората, които схващат от футбол знаят какъв брой положително е достижението ми за голове. Трудно е да задмина Петър Жеков, годините ме притискат. Може би лятото ще е краят за мен “.
Източник: fakti.bg