Нападателят на Арда Преслав Боруков напусна лагера на мъжкия национален

...

Нападател напусна лагера на националите

Нападателят на Арда Преслав Боруков напусна лагера на мъжкия народен тим преди приятелския дуел с Албания във вторник, 17 октомври, в Тирана. Причината е контузия, която няма да му разреши да вземе присъединяване в контролната среща, оповестиха от Футболния съюз.

Боруков игра едно полувреме в срамния мач за " лъвовете " с Литва, приключил при резултат 0:2. Нападателят на Арда не се регистрира с нещо значимо на Националния стадион " Васил Левски " и след почивката на мястото му влезе Георги Русев.

Двубоят с Литва бе трети за Боруков с националната фланелка. В предната подготовка с Черна гора, изгубена с 1:2, 23-годишният състезател означи и дебютния си гол за " трикольрите ".

За клубния отбор на Боруков - Арда, следва домакинство на Лудогорец идната неделя.