Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе във възторг след разгромната

...

Клоп: Когато играем с пълния си потенциал, сме много силен отбор

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе във екстаз след разгромната победа със 7:1 над Рейнджърс в Шампионската лига. Той съобщи, че когато тимът му играе с цялостния си капацитет, е доста мъчно да бъде удържан. Наставникът също така похвали особено създателя на най-бързия хеттрик в шампионата Мохамед Салах, както и различен от голмайсторите за неговия отбор - Роберто Фирмино.

" Хареса ми по какъв начин играхме и през първото полувреме, в случай че би трябвало да съм почтен. Получихме гол след хубава композиция, само че реакцията ни бе добра. На моменти показахме извънреден футбол през първата част. Мо е необикновен футболист - всички знаем това и той го сподели още веднъж довечера. Фирмино пък е състезател, на който постоянно можем да се доверим. Той означи страховит изравнителен гол, доста значим. Той изигра доста мощен мач, само че в случай че би трябвало да съм почтен, всички се показаха превъзходно довечера. Наистина съм удовлетворен. Атмосферата тук е неповторима, това бе ясно. Знаем по какъв начин е в сходни гостувания. Този мач можеше да е доста по-труден, само че ние играхме прелестен футбол. Когато играем с цялостния си капацитет, сме доста мощен тим и това се видя и довечера ", съобщи Клоп.