Майнц 05 спечели домакинството си на Хофенхайм с 1:0 в

...

Майнц 05 продължи победния си ход и срещу затъналия Хофенхайм

Майнц 05 завоюва семейството си на Хофенхайм с 1:0 в дуел от 23-тия кръг на Бундеслигата. Това беше четвърти следващ триумф за отбора, а неговият конкурент удължи черната си серия на седем следващи загуби във всички шампионати.

Разликата направи Леандро Барейро, който в 33-тата минута се разписа с воле при центриране от корнер. Така националът на Люксембург ознаменува с надвит гол своя мач номер 100 в немския хайлайф. Майнц 05 се намира на седмата позиция в класирането с актив от 35 точки, а Хофенхайм е на плейофното 16-о място с 19 извоювани пункта, колкото имат още три тима.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.