Матю Леки вкара вкара първото попадение за победата на Австралия

...

Австралия загря за Световното със солидна победа над Чехия

Матю Леки вкара вкара първото попадение за успеха на Австралия с 4:0 против Чехия в контрола. Нападателят на Херта Берлин откри резултата в 32-ата минута на стадиона в австрийския град Санкт Пьолтен. Андрю Набут удвои в 54-ата минута, а Леки направи резултата типичен 15 минути преди края на срещата. Футболистите на Берт ван Марвайк стигна и до четвърти гол в минутите до края на срещата. Якуб Югас прати топката в личната си мрежа при опит да почисти. Австралия се изправя против Франция, Дания и Перу в група C на Световното състезание. На 9 юни е последната контрола на отбора преди старта против Унгария.
FT: AUS 4 - 0 CZE

Andrew Nabbout scores his first international goal as Australia outclass Czech Republic in a pre @FIFAWorldCup friendly in Austria! pic.twitter.com/EWuqHhsRpV