Манчестър Юнайтед победи с 2:0 в първия мач от 30-ия

...

Юнайтед се справи лесно с Евертън

Манчестър Юнайтед победи с 2:0 в първия мач от 30-ия кръг на Висшата лига. Червените дяволи преобладаваха тотално, само че направиха куп пропуски. Тимът на Ерик загар Хаг насочи. Подобно нещо не се беше случвало във Висшата лига от 20 години насам.

Скот Мактоминей откри резултата в 36-а минута след пас на Санчо. В 71-а минута Антони Марсиал удвои след груба неточност на Шеймъс Коулмън. Попадението е първо за него в елита през тази година.

Това е втори следващ триумф за алените дяв.очки повече от четвъртия Нюкасъл, който по-късно през днешния ден гостува на Брентфорд.

Евертън записа първо проваляне в пет кръга и остава в рискова непосредственост до зоната на изпадащите. Тимът е 16-и с 27 точки.

Успехът на Юнайтед обаче беше засенчен от травма на голмайстора Маркъс Рашфорд. Той разтегна в 78-а минута и беше заменен от Вут Вегхорст.
Източник: flashnews.bg