Лудогорец III постигна разгромна победа с 4:0 над Рилци (Добрич)

...

Лудогорец III разгроми с 4:0 Рилци

Лудогорец III реализира разгромна победа с 4:0 над Рилци (Добрич) в мач от XI кръг на шампионата в Североизточна Трета лига.

Двубоят се игра на стадион „ Гнездо на орли “.

Талантите на Шампионите откриха в 31-та минута, след красиво попадение на Димитър Иванов, който трансферира технично излезлият напред вратар на гостите. Първото полувреме приключи без повече маркирани голове.

През второто Никола Георгиев удвои преднината с удар от фланга в 53-та минута. Три минути по-късно Йоан Йорданов означи за 3:0. „ Орлите “ направиха отлична контраофанзива, а последния пас даде Николай Николов. Две минути преди края на постоянното време Йоан Йорданов прати топката в мрежата за втория си гол в дуела и за крайното 4:0. Асистенцията още веднъж бе на Николай Николов.

Рилци ни затрудниха при започване на срещата, тъй като играха доста затворено. Опитвахме са намираме пространства в сгъстената им отбрана и е радващо, че успяхме да отбележим цели четири гола. През втората част създадохме още няколко преференциални обстановки за попадение, само че не успяхме да ги приключим тъкмо, разяснява старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.
Източник: novinata.bg