Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска слава при гостуването

...

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска слава

Лудогорец II отстъпи с 0:1 на Струмска популярност при гостуването си в Радомир за мача от III кръг на шампионата във Втора лига.

Първото полувреме бе равностойно и без доста обстановки за гол. Закономерно почивката пристигна при нулево реми.

След подновяването на играта домакините съумяха да открият резултата в 48-та минута. Точен бе Антон Тунгаров. След попадението "орлите " бяха по-дейният тим на терена, като след 65-т мнута превъзходството им бе цялостна. Чисти обстановки за попадение се откриха пред Петър Георгиев и Хюсеин Кельовлуев на два пъти.

Играта бе равностойна и може би не бе заслужено да загубим. За жал допуснахме лек гол и изпуснахме положителни благоприятни условия да отбележим. Крайно време е нашият тим да стартира да печели мачовете си и да натрупа точков актив, разяснява старши треньорът Тодор Живондов.