Лошото начало на сезона за Нюкасъл продължи, след като свраките

...

Лестър стовари още проблеми върху Нюкасъл

Лошото начало на сезона за Нюкасъл продължи, откакто " свраките " изгубиха с 0:2 от Лестър на " Сейнт Джеймсис Парк " и остават в зоната на изпадащите с едвам две извоювани точки от седем мача. Джейми Варди откри резултата от дузпа след половин час игра. Наказателният удар бе отсъден поради игра с ръка на ДеАндре Йедлин след удар на Магуайър. Самият Хари Магуайър удвои с глава в 73-тата минута.

В дуела другояче имаше много малко благоприятни условия за гол, като през първото полувреме Рикардо Перейра и Джонджо Шелви пропуснаха по една добра опция за двата отбора.

Феновете на Нюкасъл съвсем от самото начало показваха недоволството си от притежателя Майк Ашли, който посети домашен мач на " свраките " за първи път от май 2017-а.

Лестър заема седмо място във краткотрайното класиране с актив от седем точки.

СТАТИСТИКА ТУК!
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК!
КЛАСИРАНЕ ТУК! Премиър лийг 7 кръг, събота 29 септември  Нюкасъл 0:2краен резулат  Лестър