Локомотив (Пловдив) завърши наравно 0:0 с ЦСКА 1948 в приятелски

...

Локо и ЦСКА 1948 тичаха 2 по 30 минути за 0:0

Локомотив (Пловдив) приключи наедно 0:0 с ЦСКА 1948 в другарски мач. Двата тима не съумяха да си отбележат, а срещата се състоя от две полувремена по 30 минути.

В началото на дуела гостите пробваха да затруднят Илко Пиргов с далечни шутове на Васил Шопов и Янко Сандански. В края на първата част мощен изстрел от фаул на Един Бахтич бе избавен от стража на ЦСКА.

В 49-та минута Ивайло Климентов от гостите стреля настрана от задачата. В края на срещата Бирсент Карагарен се озова на добра позиция, само че изстрелът му срещна тялото на вратаря на ЦСКА.

Локомотив игра в състав: Илко Пиргов, Мустафа Абдулахи, Силвен Десландес, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Николай Николаев, Уирис Густаво, Един Бахтич, Диелор Бесени, Джордан Греъм, Момчил Цветанов (Димитър Илиев, Бирсент Карагарен, Георги Илиев, Ален Ожболт, Петър Витанов, Йосип Томашевич, Милош Петрович)

Източник: marica.bg