Ливърпул посреща Саутхемптън на Анфийлд в мач от 16-ия кръг

...

НА ЖИВО: Ливърпул - Саутхемптън, съставите

Ливърпул посреща Саутхемптън на " Анфийлд " в мач от 16-ия кръг на Висшата лига. Срещата е с начален час 17:00 и може да я наблюдавате онлайн по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще наблюдава всичко най-интересно минута по минута.

Мърсисайдци имат единствено една загуба като хазаин във Висшата лига през този сезон - против Лийдс с 2:1. Ливърпул е на 8-ма позиция и при победа през днешния ден може да бъде в топ 6, като ще желае да продължи положителната си форма, след успеха против Тотнъм през миналия кръг.

Саутхемптън е в сложна обстановка, откакто след последния кръг останаха без своя треньор Ралф Хазенхютъл, който бе уволнен. " Светците " са 18-ти, в зоната на изпадащите, с едвам 12 точки и със единствено 12 маркирани попадения.

Стартови сформира:

Ливърпул:  1. Алисон, 66. Трент Александър-Арнолд, 2. Джо Гомес, 4. Върджил ван Дайк, 26. Андрю Робъртсън, 19. Харви Елиът, 3. Фабиньо, 6. Тиаго, 9. Роберто Фирмино, 27. Дарвин Нунес, 11. Мохамед Салах

Треньор:  Юрген Клоп

Саутхемптън:  31. Гавин Базуну, 15. Ромен Перо, 22. Мохамед Салису, 6. Дуйе Чалета-Цар, 37. Армел Бела-Котчап, 45. Ромео Лавия, 8. Джеймс Уорд-Праус, 24. Мохамед Елиунуси, 17. Стюарт Армстронг, 10. Че Адамс, 9. Адам Армстронг

Треньор:  Нейтън Джоунс