Лионел Меси отбеляза гол номер 800 в кариерата си. Това

...

Меси вкара гол номер 800 в кариерата си – ВИДЕО

Лионел Меси означи гол номер 800 в кариерата си. Това се случи при триумфа на Аржентина с 2:0 над Панама в контролна среща. Мачът пред препълнените трибуни в Буенос Айрес беше първи за международните първенци след Мондиал 2022.

Селекционерът Лионел Скалони заложи на стартовите 11 от. Световните първенци изглеждаха удобно на терена и преобладаваха през всичките 90 минути. Головете обаче паднаха едвам в края на дуела. Тиаго Алмада изведе домакините напред в 79-ата минута. Той се разписа с добавка, откакто Меси уцели гредата от директен свободен удар. Меси самичък вкара минута преди края на постоянното време. Той беше прецизен след различен директен свободен удар. Попадението е под номер 800 за него в кариерата му.

За Панама на терена се появи Мартин Моран от Етър Велико Търново. Халфът влезе в игра в 67-та минута.

Източник: flashnews.bg