Лидерът в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 спечели зоналния финал

...

ЦСКА 1948 наби Миньоро в регионалния финал за Купата на Аматьорската лига

Лидерът в Югозападната Трета лига ЦСКА 1948 завоюва зоналния край за Купата на Аматьорската лига, откакто победи с 3:1 Миньор (Перник) на стадион " Осогово " в Кюстендил. Калоян Стефанов изнесе следващия си мощен мач и вкара два гола, а един добави Милен Иванов. По този метод миналогодишният финалист в шампионата е единствено на два мача от нов свещен конфликт за трофея.
 Миньор(Перник) - ЦСКА 1948 @@@Резултата откри точно Иванов, който се разписа в 42-ата минута с техничен удар около вратаря. В 55-ата минута " чуковете " стигнаха до първа заплаха, само че Христо Бахтарлиев избави по превъзходен метод удара на Ризов. Последният въпреки всичко се разписа в 66-ата минута, когато остана самичък против вратаря след разминаване на Герман Петров, който до този миг играеше превъзходно.
 Миньор(Перник) - ЦСКА 1948 @@@Перничани обаче се радваха безусловно 120 секунди. Калоян Стефанов надбяга отбраната им след прекрасен пас на Милен Иванов и вкара в далечния ъгъл – 2:1 за ЦСКА 1948. В 82-ата минута Йоан Маринов хвърли пас зад отбраната, Калоян Стефанов безусловно мина като трен зад тила на перничани и технично вкара за 3:1. До края остана време единствено за един пропуск на появилия се като запаса Емил Гъргоров.
Източник: novini.bg