Левски загуби от полския Висла Плоцк с 1:2 и допусна

...

Левски допусна втора загуба Кипър

Цел на Левски се дърпа за зимен трансфер
Левски загуби от полския Висла Плоцк с 1:2 и позволи второ проваляне от два мача под управлението на новия си треньор Георги Дерменджиев.

Анхел Гарсия беше прецизен в 32-ата минута. Показателен за протичащото се през първото полувреме от дуела бе фактът, че " сините " насочиха първия си удар към вратата на съперника след едвам 39 минути игра.

Все отново Давиде Мариани изравни от дузпа в 65-ата минута. Бившият състезател на Ботев Пловдив Нико Варела вкара доста хубав гол в 72-ата, с който нанесе втора поредна загуба на столичани в Кипър.

В неофициалния дебют на Дерменджиев, Левски падна с 0:1 от китайския Хенан, а преди този момент направи 1:1 с съветския УФА, само че отпред със Славиша Стоянович.

Следващата инспекция на българския гранд е планувана за 2 февруари, събота, против Урал (Русия). До края на лагера в Кипър столичани ще играят още с латвийския Судува на 5 февруари и сръбския Чукарички 3 дни по-късно.
Източник: offnews.bg