Левски победи националния тим на Узбекистан до 19 години с

...

Левски победи юношите на Узбекистан с резерви

Левски победи националния отбор на Узбекистан до 19 години с 4:1 на спортната база на хотел “GOLD CITY”. Възпитаниците на Петър Хубчев реалзиира четири попадения през първото полувреме, само че след почивката инкасираха един и разочароваха с представянето си. Още в 4-ата минута Мартин Петков откри за " сините ", а в средата на първата част Здравко Димитров удвои преднината. Малко по-късно Насиру направи резултата типичен. Преди почивката Марин Петков вкара нов гол за Левски. В началото на втората част Узбекистан съумя да върне едно попадение посредством Хашимов.

Треньорът на Левски Петър Хубчев заложи на играчи, които получаваха по-малко игрови минути в контролите. Българският експерт е заложил и на шест момчета от школата. Това са Петър Иванов, Костадин Илиев, Ивайло Найденов, Илия Юруков, Марин Петков и Мартин Петков.

" Сините " разумно стартираха по-агресивно дуела и незабавно упражниха напън над противника. Марин Петков и Здравко Димитров пробваха да застрашат вратата на противника, само че бяха спряни. Впечатление правеше, че Ивайло Найденов още веднъж действаше като ляв краен бранител. Явно след привличането на Деян Лозев Петър Хубчев е решил да употребява младока отляво.
Източник: fakti.bg