Крилото на Хуан Куадрадо беше в центъра на вниманието снощи,

...

Куадрадо обяснил на Сиригу умишлено ли му е вкарал от корнер

Крилото на Хуан Куадрадо беше в центъра на вниманието нощес, откакто вкара на Дженоа непосредствено от корнер. Това се случи в 9-ата минута на мача, приключил в последна сметка с победа с 2:0 за " бианконерите ".
Колумбиецът вкара в далечния горен ъгъл, а, както изясни по-късно на пострадалия вратар - Салваторе Сиригу, голът му е бил инцидентен. Куадрадо съобщи, че въобще не се е целел в попадение по този метод.
" Не желаех да го върша! Центрирах към близката греда, само че топката отиде прекомерно високо ", е споделил крилото на Сиригу на почивката в тунела, твърди " Football Italia ". Благодарение на успеха над " грифоните " " Бианконерите " се изкачиха до петото място в .
В същия кръг беше осъществен и различен гол непосредствено от корнер. Негов създател беше футболистът на Интер Хакан Чалханоглу, който се разписа ефектно във вратата на Рома. Според статистиката в последните 10-11 години в Серия А са осъществени общо 8 такива попадения.
Източник: sportlive.bg