Капитанът Томислав Павлов донесе третата пролетна победа на Миньор. Перничани

...

Миньор би и в Кюстендил

Капитанът Томислав Павлов донесе третата пролетна победа на Миньор. Перничани се постановиха с 1:0 над Велбъжд в Кюстендил и зарадваха правилните си почитатели. Гласовита агитка от над 100 души поддържа „ чуковете “ на „ Осогово “ и остана удовлетворена от представянето на любимците си, а те не престават без загуба напролет и намират себе си. Единственият гол в мача падна в 15-ата минута след прелестна контраофанзива. Павлов изведе Слишков отдясно, младокът напредна и сервира топката на границата на наказателното поле. Томислав Павлов с мощен шут в долния десен ъгъл направи вратаря Кристиян Дяков беззащитен. До края на мача „ жълто-черните “ сътвориха куп голови благоприятни условия, а домакините могат да са удовлетворени от минималната си загуба. На два пъти техни бранители съумяха да изчистят от голлинията. В 76-ата минута Павлов изведе Васев, който преодоля вратаря, само че Хайдара с крайник съумя да избави вратата. В самия край Димитър Панталеев насочи топката към мрежата, само че още веднъж тъмнокожият защитник с глава мазета в корнер. В идващия кръг Миньор приема Оборище (Панагюрище), а дуелът е в сряда от 15.00 часа. Югозападна Трета лига 21 кръг, събота 16 март  Банско 1:0краен резулат  Хебър (Пазарджик)