Жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България ще

...

Стана ясно кога ще теглят жребия за полуфиналите на Купата на България

Жребият за полуфиналните срещи в Sesame Купа на България ще бъде изтеглен на 6 април (четвъртък) от 11:00 часа в амфитеатралната зала в Национална футболна база " Бояна ".

Победителите в този стадий се излъчват в елиминации в две срещи, в които няма преимущество при маркирани голове на непознат терен. При тъждество в общия резултат от двата мача се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо тъждество се извършват дузпи.
 Жребият отреди: подъл противник за ЦСКА - София и столично дерби в 1/4-финалите за Купата Жребият отреди: подъл противник за ЦСКА - София и столично дерби в 1/4-финалите за Купата
Полуфиналните срещи са планувани за 25-27 април (първи мачове) и 9-11 май (срещи реванш).

В началото на идната седмица ще се изиграят четвъртфиналните конфликти в следната стратегия:

Арда – ЦСКА 1948

Финалът за Sesame Купа на България ще се играе на 24 май на стадион " Васил Левски " в София, като спечелилият от първата изтеглена двойка в полуфиналите е алегоричен хазаин.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.