Интер и Наполи продължават в Копа ИталияНаполи победи Сасуоло с

...

Интер и Наполи продължават в Копа Италия

Интер и Наполи не престават в Копа Италия
Наполи победи Сасуоло с 2:0 вкъщи на стадион "Сан Паоло" в Неапол и се класира за 1/4 финалите на шампионата за Купата на Италия. Точни за южняшкия отбор бяха Аркадиуш Милик в 15-ата минута и Фабиан Руис в 74-ата.

В различен дуел от шампионата Интер разгроми Беневенто с 6:2 в Милано. "Нерадзурите" поведоха още в третата минута с гол на Мауро Икарди от дузпа, а след още четири минути преднината им набъбна след прецизен изстрел на Антонио Кандрева. Далберт в края на полувремето направи задатъка на Интер типичен, а през второто полувреме се разписаха Лаутаро Мартинес на два пъти и Кандрева в последните секунди на мача. Автори на головете за Беневенто станаха Роберто Инсиние и Филипо Бандинели. В 1/4 финалите Интер ще играе с Лацио. Днес ще се проведат срещите Каляри - Аталанта и Рома - Виртус Ентела. /БГНЕС
Източник: bgnes.com