Нито секунда добавено време! ПОЧИВКА!
42′  Снимка 638704
Източник:
38′
В 38-ата минута Станислав Тодоров бръкна в джобчето си за първи път и декорира Роберт Мазан в жълто.
 Снимка 638700
Източник:
30′
ТИСОВСКИ! Домакините пропиляха съвършен късмет за гол в 30-та минута. Роберт Мазан открадна топката в своята половина и напредна с нея съвсем до наказателното поле на Славия. Словакът комбинира с Бастунов, който центрира остро към Тисовски, а младият футболист на Хебър шутира над гредата.
28′  Снимка 638699
Източник:
22′
Играта беше много накъсвана в първата 1/4 от мача, само че досега реферът Станислав Тодоров е благосклонен към играчите на двата тима и не прибягва към публични предизвестия.
18′
И почитателите в Пазарджик не пропуснаха да " поздравят " БФС в 18-та минута на мача.
 Снимка 638696
Източник:
13′
Хебър провежда първата си рискова офанзива в 13-тата минута на дуела. Бастунов проби по дясното крило и подаде към непокрития Олексий Збун, само че изстрелът на украинеца беше разочароващ.
 Снимка 638698
Източник:
4′
Още в 4-тата минута Славия имаше отлична опция да заплаши вратата на Хебър. " Белите " получиха директен свободен удар на границата на наказателното поле, само че изстрелът на Иван Минчев мина над гредата.
2′  Снимка 638694
Източник:
1′

Снимка 638695
Източник:
1′
НАЧАЛО НА МАЧА! Станислав Тодоров наду свирката за първия съдийски сигнал. Това е последният мач, който ще управлява шуменският съдия. Кариерата му като арбитър стартира през далечната 2002-ра година, когато Тодоров дебютира в мача Берое - Локомотив (София).
Състав 32 Матвей Игонен 12 Николай Кръстев 5 Мартин Михайлов 3 Ертан Томбак 33 Стефан Цонков 6 Мартин Георгиев 24 Лазар Марин 4 Виктор Генев 27 Роберт Мазан 37 Венцислав Керчев 7 Георги Вълчев 93 Сибири Кейта 84 Стилиян Тисовски 27 Емил Мартинов 10 Ангел Бастунов 73 Иван Минчев 14 Олексий Збун 33 Галин Иванов 17 Николас Пенев 88 Тони Тасев 21 Марсел Канади 10 Владимир Николов Треньор Любослав Пенев Иван Колев Резерви 1 Петър Дебърлиев 1 Георги Петков 11 Атанас Кабов 5 Велко Йеленкович 13 Архан Исуф 23 Денислав Александров 3 Богомил Божуркин 8 Емил Стоев 43 Жоао Сеско 17 Ерол Дост 88 Мартин Янков 71 Кристиян Стоянов 23 Сашо Лебанов 9 Мартин Сораков 19 Чунг Нгуен До 14 Роберто Райчев
Отборите на Хебър и Славия се изправят един против различен в ранния неделен дуел от програмата на efbet Лига.

Домакините се върнаха на пътя с успехите след триумф над Етър с 5:2. Отборът на Любослав Пенев записа преди този момент две равенства, от които експертът остана по-скоро удовлетворен.
 Венци: Мъри е добър вид, Херо към този момент е в напреднала футболна възраст

" Само Стоилов да не изпълни националния с левскари "

Сега пред тима от Пазарджик има чудесна опция за офанзива на нови три точки и с тях да се изкачи вероятно от 10-та до 8-ма позиция в класирането. Славия от другата страна има извоювани единствено 8 точки и е на нежеланото предпоследно място. Столичният клуб мина и през треньорска рокада. Хосе Мари Бакеро бе сменен от Иван Колев.

Клубът съумя да завоюва последното си домакинство на Арда с 1:0 след хубав гол на Тони Тасев. Сега " белите " се нуждаят от още сходни осъществявания с цел да излязат от тежката моментна обстановка.

Главен арбитър на срещата е Станислав Тодоров от Шумен, с помощници Красимир Атанасов и Светослав Стойчев. С ВАР ще са ангажирани Георги Кабаков и Мартин Маргаритов. Делегат на БФС е Димитър Петров, а работата на реферите зорко ще следи Ичко Лозев.