Френският Пари Сен Жермен продължава впечатляващото си представяне в Европа,

...

ПСЖ продължи победния си ход

Френският Пари Сен Жермен продължава впечатляващото си показване в Европа, откакто разгроми като посетител белгийския Андерлехт с 4:0 при гостуването в Брюксел в дуел от група В.

Парижани вървят с цялостен актив отпред в класирането и гледат решително към плейофите. В другия мач от групата Байерн Мюнхен победи Селтик с 3:0 вкъщи и се утвърди на втората позиция с 6. Селтик е трети с 3, а на дъното е Андерлехт с 0.

Началото на головата фиеста даде младежът Килиан Мбапе в третата минута. Единсон Кавани удвои в 44-ата. Най-скъпият футболист на планетата Неймар направи резултата типичен в 66-ата, а две минути преди края и Анхел ди Мария записа името си измежду голмайсторите. Шампионска Лига 3 кръг, сряда 18 октомври  Андерлехт 0:4краен резулат  Пари Сен Жермен