ФК Спартак“ (Варна) II спечели мача от шестия кръг на

...

Спартак II победи в Исперих с късен гол

ФК „ Спартак “ (Варна) II завоюва мача от шестия кръг на Североизточна Трета лига. Тимът, воден от Ивелин Петков, се наложи с 1:0 при гостуването си на „ Бенковски “ (Исперих).

Симеон Иванов означи победното попадение в 88-а мин. Спартаковци имаха игрово преимущество като единствено през първото полувреме изпуснаха няколко чисти положения. Това бе четвърта победа на „ соколите “ от пет срещи. Те събират 12 точки на втора позиция в класирането като имат мач по-малко.

ФК „ Спартак “ (Варна) II: Стефан Петков, 13 Стефан Стефанов, 88 Кристиян Курбанов, 19 Мартин Гръчки, 77 Любослав Маринов, 17 Мартин Стоилов, 18 Александър Александров, 8 Никола Владев, 11 Мартин Янакиев (к), 10 Симеон Иванов, 29 Александър Йорданов
Източник: petel.bg