Едноименния тим на Кюстендил надви Надежда в Доброславци с 2:1.

...

ФК Кюстендил пропусна да разгроми Надежда

Едноименния отбор на Кюстендил надделя Надежда в Доброславци с 2:1. Двубоят е от 21-я кръг на Югозападната Трета лига – Група Б. Очакван триумф за селекцията на Мартин Йорданов. Футболистите му пропуснаха да се поздравят с победен резултат. В началото състезател на домакините обаче тресна гредата. После гостите заредиха офанзива след офанзива. Любослав Любомиров откри в 20-ата минута след независим пробив.

След още толкоз време Евгени Грозев центрира и Христо Младенов удвои. Последваха пропуски на съвсем всички играчи от кюстендилски състав. В 80-ата минута Майкъл Георгиев от гостите извърши нарушаване и получи втори жълт и червен картон. Секунди преди края домакините осъществя хубав гол.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.